Nova akcija UPUZ-a i tvrtki Porsche Croatia i Porsche Leasing

Nakon prošlogodišnje prve uspješno odrađene akcije između "Udruge poslodavaca u zdravstvu Hrvatske" , Porsche Croatije i Porsche Leasinga, drago nam je da Vas možemo obavijestiti kako s 05.06.2019 kreće nova. Ovog puta smo za Vas odlučili produžiti period trajanja iste te na dosadašnjih mjesec dana nadodali još 15 dana kako bi Vam dali više vremena za donijeti tako bitnu odluku. 
Prilikom samog dogovora oko nabave vozila sa Porsche Croatia obvezno je naglasiti da je osoba stalno zaposlena u ustanovi koja je članica Udruge poslodavaca u zdravstvu Hrvatske, te će za to trebati popuniti kratak upitnik (koji ćemo uskoro postaviti online), a koji se ovjerava pečatom od strane zdravstvene ustanove-članice Udruge.

POPIS TRGOVAČKE MREŽE sa kontakt mailovima pogledajte ispod

 

TRGOVAC ADRESA GRAD KONTAKT OSOBA E-MAIL
Porsche Inter Auto Zagreb Velimira Škorpika 21-23 Zagreb Luka Brodić luka.brodic@porscheinterauto.com.hr
Porsche Inter Auto Zagreb Slavonska avenija 10 Zagreb Ivan Pavlić ivan.pavlic@porscheinterauto.com.hr
Porsche Inter Auto Split Salonitanska 13 Solin Tea Jelićić tea.jelicic@porscheinterauto.com.hr
Porsche Inter Auto Rijeka Škurinjska cesta 2b Rijeka Saša Bukal sasa.bukal@porscheinterauto.com.hr 
Porsche Inter Auto Istra Industrijska 2b Pula Tihomir Runko tihomir.runko@porscheinterauto.com.hr
Peta Brzina Jadranska cesta 145 Zadar Tomislav Džaja tomislav.dzaja@peta-brzina.hr
Eurodaus Dubrovnik Tomislava Macana 4 Čibača / Mlini Mario Džamonja mario.dzamonja@eurodaus.hr
Auto Hrvatska Karlovac Zagrebačka cesta 15f Karlovac Ante Čerkez ante.cerkez@autohrvatska.hr
Štasni Vukovarska 9 Virovitivca Karlo Hopek karlo.hopek@stasni.hr
Štasni Samoborska 294 Zagreb Dario Žnidarić dario.znidaric@stasni.hr
Auto Zubak  PJ01 Kobiljačka 101 Ses. Kraljevec Renato Samodol renato.samodol@autozubak.hr
Auto Zubak  PJ04 Vilka Novaka 50d Varaždin Dino Štiber dino.stiber@autozubak.hr
Auto Zubak  PJ06 Martina Divalta 326 Osijek Ivana Vukašinović ivana.vukasinovic@autozubak.hr
AC Jesenović Obrtnička ulica 3  Čakovec Danijel Horvat danijel.horvat@ac-jesenovic.hr
AK Dojkić Aleja seljačke bune 5 Zagreb Luka Dolić luka.dolic@ak-dojkic.hr
Eurodaus Split Put Mostina 1 Split Ivica Kraljević ivica.kraljevic@eurodaus.hr
Auto Hrvatska Zadar Franka Lisice 85 Zadar Željko Šarić zeljko.saric@autohrvatska.hr
Auto Zubak  PJ08 Zagrebačka ulica 49e Sisak Denis Perković denis.perkovic@autozubak.hr
Auto Zubak  PJ03 Zagrebačka 117 Velika Gorica Gordan Graonić gordan.graonic@autozubak.hr
Auto Zubak  PJ11 Hrvatskih dragovoljaca 35 Požega Tihomir Dragun tihomir.dragun@autozubak.hr
Remix Sv. L.B. Mandića 22 Osijek Hrvoje Mjertan hrvoje.mjertan@remix.hr
Carmoto Osječka 11a Rijeka Silvio Orešković silvio.oreskovic@carmoto.hr
AK Šimun H.V. Hrvatinića 81 Vinkovci Mirko Grbavica mirko.grbavica@simun.hr
AC Šibenik Put Bioca 15b Šibenik Josip Ćaleta-Car jcc@ac-sibenik.hr
AK Berislavić Mokrice 183 Oroslavje Darko Košar darko.kosar@berislavic.hr
AK Cupan Bjelovar Stjepana Radića 15 Mirjana Kravarščan

mirjana.kravarscan@bj.t-com.hr

 

 

09.06.2019